Stylowy prezent na 40 urodziny

Stylowy prezent na 40 urodziny

2021-01-12

Kiedy wkracza się w czwartą dekadę życia, to okazja do świętowania, wszak jest to wiek dojrzały, ale jednak jeszcze można powiedzieć, że wiele życia mamy jeszcze przed sobą, a zwykle wiele spraw jest już wtedy uporządkowanych...Jeśli nie jest, to taka "zmiana kodu" jest doskonałym bodźcem, by coś zmienić, a wcześniej to uczcić. Warto podarować sobie prezent z takiej okazji. Oczywiście można go podarować również komuś bliskiemu, kto obchodzi 40-tkę. Może być to coś relaksującego albo szalonego, ale na pewno musi być to coś stylowego. Wybierz zatem razem z nami stylowy prezent na 40 urodziny.

Galanteria skórzana to zawsze dobry pomysł

Choć zakup torebki czy torby dla kobiety i mężczyzny na prezent to nie jest zbyt dobry pomysł, chyba że doskonale znamy czyjś gust, to jeśli chodzi o galanterię skórzaną mamy większy wybór. Na pewno uniwersalne są rękawiczki czy paski skórzane. Do tych drugich można dobrać odpowiednią biżuterię. W przypadku mężczyzn będą to spinki do mankietów, pasujące do koloru klamry, a w przypadku kobiet kolczyki albo bransoletka. Wśród tych ostatnich można wybrać także skórzaną, która jest ponadczasowa i świetnie komponuje się ze srebrem lub białym złotem.

Eleganckie wyjście zawsze dobrym pomysłem na prezent

Niezależnie czy wybierasz się na 40-tkę to kobiety, mężczyzny, czy chcesz sprawić prezent sobie (wszak tak też można) polecamy eleganckie wyjście, a więc voucher na spektakl teatralny czy też koncert w operze. Klasycznym wyborem może być oczywiście voucher na kolację w restauracji, a takie prezenty, zwłaszcza po okresie zamknięcia lokali, będą bardzo mile widziane. Ciekawym pomysłem może być zwłaszcza kolacja w ciemnościach, która wyostrza zmysł smaku i węchu, a także poznawania faktury i tekstury potraw przez to, że zmysł wzroku w czasie tej uczty jest wyłączony. Polecamy także przejażdżkę limuzyną po mieście z wszystkimi udogodnieniami VIP - bo dlaczego nie albo dla bardziej sentymentalnych podróż do przeszłości i przejażdżkę starym, zabytkowym samochodem.

Co może być jeszcze stylowym prezentem na 40-te urodziny? Karafka i kieliszki albo skórzany portfel czy etui na telefon albo pióro i długopis z grawerem, gdyż tradycyjne prezenty także są mile widziane. Możesz postawić także na technologiczne nowinki, np. dla "mola książkowego" zakupisz czytnik e-book, dzięki niemu będzie mógł rozwinąć swoją bibliotekę bez konieczności instalowania dodatkowych półek na książki. Postaw także na coś z humorem, np. gry towarzyskie.