Prezent na 18 urodziny dla dziewczyny

Prezent na 18 urodziny dla dziewczyny

2021-01-12

Wejście w dorosłość jest dla każdego bardzo ważnym momentem. Warto zatem zastanowić się jaki prezent na 18 urodziny da dziewczyny będzie najbardziej udany. Warto postawić na coś z humorem, a także coś praktycznego, a także symbolizującego pełnoletność, a zatem także wolność i możliwość decydowania o sobie.

Śmieszne prezenty na 18-tkę dla dziewczyny

Zwykle grupa znajomych robi koleżance prezent składkowy. Tu na pewno nie może zabraknąć dużej kartki z podpisami wszystkich uczestników imprezy. Co jeszcze można podarować? Na pewno dyplom z życzeniami, a także niezbędnik każdej osoby wchodzącej w dorosłość z tym, co do tej pory było zakazane. Zatem co znajdzie się w takiej walizce? Co tylko przyjdzie Wam do głowy. Może być alkohol, prezerwatywy, kupon Lotto, zdrapka, pieniądze, ale również tabletki od bólu głowy czy coś słodkiego. Wszystko co symbolizuje fakt, że wejście w dorosłość wiąże się nie tylko z wolnością, ale również odpowiedzialnością. Można kupić taką gotową skrzyneczkę z kartonikami z napisami: na miłe wieczory, na szczęście, na wszelki wypadek, na drobne wydatki, na ból głowy, na osłodę czy na zdrowie. Oczywiście napisy można wymyślić również samodzielnie. Kreatywność jest mile widziana. Oczywiście 18 urodziny to moment, gdy wyrabiamy swój pierwszy dowód. Taki symboliczny z wizerunkiem misia i napisem dowód osiemnastkowy można także podarować. Zestaw gier imprezowych także będzie dobrym pomysłem, zwłaszcza, że od razu możecie je wypróbować. Może to być np. koło fortuny z kieliszkami.

Oryginalne prezenty na 18-tkę dla dziewczyny

Choć w prezencie można podarować wiele pruderyjnych i bezpruderyjnych rzeczy, to można również zdecydować się na coś oryginalnego czy szalonego. Voucher na skok na bungee czy ze spadochronem albo lot szybowcem nie musi być świetnym prezentem tylko dla chłopaka, bo i dziewczyny lubią rozrywki pełne dreszczyku emocji. Na pewno voucher na wizytę w SPA także może się przydać, wszak wejście w dorosłość niesie ze sobą wiele stresu i warto spróbować go zniwelować w ten sposób.

Można również wybrać coś z klasyki, np. galanterię skórzaną. Portfel z grawerem może być dobrym pomysłem. Warto postawić również na biżuterię, np. bransoletkę z symbolem nieskończoności. Dla dziewczyny sprawdzi się także posrebrzana szkatułka z imieniem, która świetnie sprawdzi się na różne biżuteryjne drobiazgi albo kosmetyki. Dobrym prezentem może być także wielka księga planów, w której solenizantka będzie mogła zapisać swoje plany czy poprosić o wpis swoich gości.