Personalizowane prezenty na 40 urodziny

Personalizowane prezenty na 40 urodziny

2021-01-12

Niewątpliwie personalizowane prezenty zyskały dużą popularność, ponieważ wydają się bardziej bliskie solenizantowi i jak sama nazwa wskazuje może się z nimi w jakiś sposób utożsamiać. Klasyczne prezenty z liczbą wskazującą na ilość wiosen, jakie przeminęły od urodzenia, a także imieniem solenizanta to prawdziwe must have na każde okrągłe czy przełomowe urodziny. Poznajcie zatem personalizowane prezenty na 40 urodziny, w które warto zainwestować.

Karafka, poduszka albo koc, czyli coś ładnego i praktycznego

Są prezenty śmieszne, są eleganckie, są i praktyczne. We wszystkie trzy kategorie może wpisywać się karafka na 40-te urodziny. Wystarczy wybrać taką ze śmiesznym napisem. Grube szkło, a do tego eleganckie szklanki świetnie prezentują się w witrynie w salonie czy jadalni. Jednocześnie taki zestaw jest bardzo praktyczny bowiem w karafce można przechowywać zarówno zakupiony alkohol, jak i ten samodzielnie przygotowany. Poduszka i koc z imieniem i dedykacją to prezent praktyczny, który może przydać się każdemu, zwłaszcza chłodną czy zimową porą. Ciekawym personalizowanym prezentem są też tzw. niezbędniki czy też apteczki dla 40-latka. Do nich można włożyć co nam się podoba. Może być to dobre opakowanie dla tradycyjnego prezentu w postaci gotówki, często mieści się w nich także alkohol. Można tam włożyć np. gadżety czy gry erotyczne albo kupon na loterię. Zmieści się także mini pudełko tabletek na chandrę czy zapewniających nieprzemijającą młodość - czyli śmieszny dodatek do prezentu. W apteczce mogą znaleźć się również inne produkty: chusteczki higieniczne na chandrę i smutek, coś słodkiego na poprawę nastroju, coś na ukojenie nerwów, np. alkohol albo lusterko.

Koszulka, obraz na płótnie i inne personalizowane gadżety

Na 40-te urodziny solenizant lub solenizantka mogą dostać również spersonalizowaną koszulkę z humorystycznym nadrukiem. Dobrym pomysłem na prezent będzie także obraz na płótnie z wizerunkiem solenizanta czy solenizantki, a także mapą myśli przedstawiającą jego/jej zalety w oczach obdarowującego. Ciekawym pomysłem może być również dokupienie do wina deski z narzędziami do krojenia serów, a także napisem z imieniem i rokiem urodzenia solenizanta. Ostatnio popularne stało się także kupowanie gazet z dnia urodzin i taki nietypowy prezent również można podarować 40-latkowi. Gazeta czy czasopismo sprzed 40-lat? Dlaczego nie! Komplet ręczników z imieniem i zestaw SPA to prosty, ale dobry pomysł.