Panele winylowe? System LAYRED

Panele winylowe? System LAYRED

2021-10-09

Panele winylowe to niezwykłe połączenie trwałego materiału oraz wyjątkowych, oryginalnych wzorów, które doskonale podkreśla styl pomieszczenia urządzonego niemal w każdym stylu. Na rynku dostępnych jest wiele firm oferujących swoje produkty, Jak nietrudno się domyśleć, prócz wzoru i materiału, różnią się od siebie elastycznością, grubością, warstwą ścieralną oraz izolacją ciepła. Wśród tych marek, od wielu lat, na czele znajduje się system LAYRED.

Komfortowe podłogi na lata, czyli winylowe panele, dostosowane do Twoich potrzeb

System LAYRED to komfort, wygoda, i najwyższa jakość w jednym. Winylowe panele produkowane przez ta markę cechują się wysoką warstwą ścieralności. Są odporne na zabrudzenia, w tym tłuste i trudne do usunięcia plamy, a tak zwaną wisienką na torcie jest odporność na wodę, co sprawia, że panele można położyć w każdym pomieszczeniu, nawet w kuchni czy łazience. W przeciwieństwie, do innych, popularnych marek dostępnych na tej stronie, LAYRED, wyróżnia sztywność. 12 warstwowy panel jest na tyle sztywny, że nadaje się również do podłogi ogrzewanej, gdyż materiał nie deformuje się podczas włączenia ogrzewania.

Sposób kładzenia paneli winylowych

Panele winylowe dostępne są w dwóch wersjach, klejone i montowane na tak zwany click. W obu przypadkach można położyć je niemal wszędzie z wyjątkiem posadzi z wbudowanym ogrzewaniem podłogowym, gdyż podczas wysokiej temperatury, klej rozpuści się, a panele zaczną się zwijać. Na potrzeby klientów marka LAYRED oferuje wyłącznie panele, które łączy się ze sobą, za pomocą click. Proces ten, nie zajmuje wiele czasu, a łatwy do przycięcia materiał, w razie konieczności, można skrócić używając ostrego noża, na przykład tego, stosowanego podczas tapetowania. Istotne jest, aby umieścić panele na specjalnym podkładzie, Dzięki temu, nie będą się deformować podczas użytkowania, ani szybko się nie zniszczą. Zapobiegnie to przesuwaniu materiału oraz nadmiernego ścierania się warstw.

Potrzebujesz paneli? Sprawdź ten sklep z panelami winylowymi.

Oferowane przez nas panele pochodzą od sprawdzonych firm, które istnieją na rynku wile lat. Mają ogromne doświadczenie, a ich produkty, zostały wyprodukowane z najwyższej jakości materiałów, co sprawia, że ich zakup, jest inwestycją na długie lata. Jeśli szukacie Państwo sprawdzonych, trwałych i solidnych paneli, to oferowane przez nas panele winylowe, z pewnością sprawdza się w waszych wnętrzach. Oferujemy pomoc, na każdym etapie składania zamówienia, przez co transakcja jest bezpieczna i szybka.