Kolacja w ciemności Warszawa

Kolacja w ciemności Warszawa

2021-01-12

Nasze zmysły są ściśle ze sobą powiązane, jest tak zwłaszcza w przypadku węchu i smaku, jednak spożywając potrawy najpierw "jemy oczami". Zatem co dzieje się kiedy zostajemy pozbawieni tego zmysłu? Poza tym, że nie widzimy co mamy na talerzu, to wyostrzają nam się wszystkie pozostałe zmysły, co jest niezwykle ciekawym doznaniem. Warto zatem czy to w ramach rocznicy ślubu czy też bez okazji wypróbować czym jest kolacja w ciemności. Warszawa jest miastem, gdzie w ekskluzywnej restauracji zaznasz tego rodzaju niezapomnianych wrażeń. Dlatego warto zarezerwować taką kolację już dzisiaj, wszak vouchery są ważne przez dłuższy czas.

Kolacja w ciemności - czy to bezpieczne?

Wiele osób zastanawia się czy kolacja w ciemności jest bezpieczna, wszak plamę z czerwonego wina trudno jest sprać, a idąc na elegancką kolację nie chcemy się pobrudzić. Jednak nie trzeba obawiać się, że kelner nie trafi do naszego kieliszka, bo obsługa ma do dyspozycji noktowizory, dzięki którym doskonale widzi całą salę. Kelner może pomóc Wam oswoić się z ciemnością, zaprowadzi Was na miejsce, czy poda Wam sztućce.

Dlaczego warto wybrać się na "niewidzialną kolację"?

Lubisz widzieć zawsze co masz na swoim talerzu, bo widok jedzenia pobudza Twoje zmysły? Spróbuj posiłku, którego nie możesz zobaczyć, a przekonasz się, że jego smak będzie dla Ciebie jeszcze bardziej wyrazisty i jeszcze lepiej skupisz się na poszczególnych smakach, czy teksturze danego posiłku. W ramach kolacji możesz liczyć na zakosztowanie w przygotowanych przystawkach, daniu głównym i deserze, a wieczór zwieńczyć szklanką napoju bądź kieliszkiem wina. Kolacja w ciemnościach to również szansa na przełamanie pierwszych lodów dla pary, która spotyka się po raz pierwszy. Można lepiej się poznać, bo nic w około nas nie rozprasza. To również świetna okazja na odnowienie relacji dla pary z długim stażem, gdyż partnerzy mogą się wsłuchać w siebie nawzajem lepiej, gdy zostają pozbawieni bodźców wzrokowych. Oczywiście na kolację w ciemności można zaprosić także inną bliską osobę, z którą chce się przy okazji porozmawiać "od serca". Nie trzeba obawiać się o jakość dań, bowiem przygotowywane są przez znakomitego szefa kuchni, który dba o każdy nawet najdrobniejszy szczegół, mimo, że Ty i zaproszona przez Ciebie osoba nie możecie tego zobaczyć.

Jeśli jeszcze nie próbowałeś kolacji w ciemnościach, to koniecznie musisz przekonać się jak taka aura wpłynie na Ciebie. To prawdziwa uczta dla zmysłów.