Gdzie naprawić telefon w Katowicach?

Gdzie naprawić telefon w Katowicach?

2021-06-18

Problemy ze smartfonem? Poszukujesz miejsca w którym można wymienić ekran, baterię lub zlecić innego typu naprawę? Być może poszukujesz akcesoriów do swoich urządzeń mobilnych w Katowicach? Odpowiednim miejscem może okazać się punkt GSM Senat Komórki.

Problemy ze smartfonem? Poszukujesz miejsca w którym można wymienić ekran, baterię lub zlecić innego typu naprawę? Być może poszukujesz akcesoriów do swoich urządzeń mobilnych w Katowicach? Odpowiednim miejscem może okazać się punkt GSM Senat Komórki. 

To marka, której można zaufać, ponieważ może pochwalić się wieloletnią działalnością na rynku. Serwis Senat Komórki specjalizuje się w wykonywaniu różnego typu napraw, jak wymiany podzespołów, pękniętego wyświetlacza, szkła i folii ochronnej oraz zleceniami z zakresu zabezpieczania urządzenia. W punktach Senat Komórki zaopatrzyć można się także w przydatne akcesoria i części zamienne, które są niezbędne do korzystania z urządzenia mobilnego.

Serwis komórkowy w Katowicach

Jeden z punktów Senat Komórki dedykowany jest dla osób zamieszkujących Katowice. Naprawa telefonów dzięki temu będzie mogła być zrealizowana sprawnie, a przy tym – w konkurencyjnej cenie. Marka Senat Komórki rozpoczęła swoją działalność w 2000 roku, co oznacza, że aktualnie dysponuje ponad dwoma dekadami doświadczenia w kontakcie z klientem i wykonywaniu napraw urządzeń mobilnym. 

Kolejnym miejscem w którym pojawił się nowy punkt marki są Katowice – serwis telefonów zlokalizowany jest w ścisłym centrum miasta, dzięki czemu dostęp do usług naszych serwisantów jest niezwykle prosty: 

  • Punkt zlokalizowany jest w Galerii Dworcowej przy Nowym Dworcu PKP przy placu Marii i Lecha Kaczyńskich 2. W bezpośrednim sąsiedztwie tej lokacji znajduje się Galeria Katowicka, a także Rynek. 

Jest to uczęszczany węzeł komunikacyjny, w pobliżu którego znajdują się liczne sklepy, restauracje i inne punkty usługowe, a także przystanki komunikacji miejskiej. Dobra lokalizacja oznacza zatem łatwość dostępu do usług Serwisu GSM. 

Co więcej, lokalizacja ułatwia także załatwianie innych sprawunków. Telefon lub smartfon można oddać do naprawy, a następnie odebrać, w czasie wizyty w galerii handlowej lub bezpośrednio po przyjeździe do miasta. 

Mniejsze naprawy lub usługi, takie jak np. założenie szkła ochronnego, mogą bardzo często być wykonane “na miejscu”. Jeśli tylko pozwala na to obłożenie danego punktu, serwisant, może w przeciągu kilkunastu minut zająć się smartfonem. Właściciel urządzenia może w tym czasie zająć się zakupami lub udać się na lunch. 

Polecany serwis komórkowy – Katowice  

Nie zawsze łatwo od ręki trafić na sprawdzony serwis komórkowy – Katowice są jednym z wielu miast w całej Polsce, w której działa ogromna liczba pomniejszych serwisów oraz sieci usługowych. Dokonując wyboru najłatwiej będzie kierować się zatem poleceniem znajomych, którzy mieli okazję niedawno korzystać z podobnych usług. 

Serwis Senat Komórki oferuje realizację takich usług jak: 

  • wymianę baterii, 
  • wymianę szybki, 
  • naprawę zalanego smartfona, 
  • inne naprawy, takie jak wymiana podzespołów, 
  • diagnostykę, 

a także prowadzi sprzedaż akcesoriów i elementów zamiennych. Warto odwiedzić punkt i zasięgnąć porady serwisanta. Jeśli dane urządzenie jest już dość stare, a koszt jego naprawy będzie przewyższał jego wartość, będzie można rozważyć dostępne opcje lub wybrać jedno z nowych urządzeń, dostępnych od ręki w serwisie GSM.