Gadżety technologiczne

Gadżety technologiczne

2021-01-12

Wybór gadżetów technologicznych jest naprawdę ogromny. To zawsze świetny pomysł na prezent, pod warunkiem, że jest dopasowany do osoby obdarowywanej. Zatem inny gadżet będzie odpowiedni dla osoby aktywnej, lubiącej biegać czy spędzać czas na siłowni, a jeszcze inny dla preferującej raczej statyczne rozrywki, jak czytanie książek, czy oglądanie filmów. Jeśli ktoś ma jakąś specyficzną "zajawkę", czyli pasję, to można pod nią dopasować technologiczny gadżet, np. dla wędkarza czy survivalowca. Poznajcie zatem nasze propozycje.

Dla aktywnych - słuchawki Bluetooth albo skakanka bezprzewodowa

Nasza pierwsza propozycja to słuchawki wkładane do ucha i pozbawione kabla, czyli Bluetooth. Wystarczy je naładować, by bez przeszkód w trakcie aktywności sportowej słuchać muzyki czy rozmawiać przez telefon. Ciekawą propozycją jest także skakanka bezprzewodowa. Wystarczy chwycić za rękojeści i wykonywać zwykłe ruchy podskakując. Urządzenie zarejestruje cały trening, a jednocześnie nie potkniesz się o linkę, choć możesz ją dołączyć, gdy taki gadżet technologiczny Ci się znudzi, bo jest w zestawie.

Dla wielbicieli leniuchowania na kanapie

Jaki gadżet wybrać dla wielbicieli filmów i leniuchowania na kanapie, a także miłośników piwa? Świetnie sprawdzi się dyspenser do piwa i napojów. Obdarowany będzie mógł poczuć się jak prawdziwy barman i zawsze będzie mógł liczyć na piwo z wysoką pianką. Oczywiście można wybrać także poduszkę muzyczną z wbudowanym głośnikiem, z której może płynąć muzyka relaksacyjna albo cięższe brzmienia.

Jakie ciekawe gadżety technologiczne można jeszcze zakupić w prezencie?

Na pewno będzie to nawigacja samochodowa ale nie taka zwykła, a wyświetlana na szybie samochodowej w miejscu, w którym nie powoduje to ograniczenia widoczności jazdy. Dla miłośników motoryzacji i dalekich wypraw samochodem przydatny może być także transmiter FM Bluetooth. Takie urządzenie może pełnić trzy funkcje i służyć jako zestaw głośnomówiący, ładowarka samochodowa i odtwarzacz plików mp3. Czy można chcieć więcej? Na pewno każdego miłośnika komputerów i gier zachwyci gadżet dzięki któremu zimny napój może mieć zawsze przy sobie, a więc lodówka Bluetooth. Wystarczy ją naładować i potem włożyć do niej ulubiony napój, który szybko zostanie schłodzony albo jego temperatura utrzymana, nawet w upalne dni. Jeśli osoba, którą chcesz obdarować ma problem z zimnymi stopami, zafunduj jej kapcie USB, czyli podgrzewane kapcie, dzięki którym krążenie zawsze będzie prawidłowe. Gadżety mogą być naprawdę różnorodne i na pewno znajdziesz coś odpowiedniego!