Ekskluzywny prezent na rocznicę ślubu

Ekskluzywny prezent na rocznicę ślubu

2021-01-12

Jubileusz zawarcia ślubu jest dla każdego małżeństwa okazją do świętowania. Zaproszeni goście mają nie lada dylemat, co w takiej sytuacji kupić. Postanowiliśmy dziś wybawić Was z kłopotu i przedstawiamy nasze pomysły na ekskluzywny prezent na rocznicę ślubu. Można wybrać coś tradycyjnego albo bardziej oryginalnego.

Podaruj małżeństwu wspólnie spędzony czas

Wiele osób ciężko pracuje i ma coraz mniej czasu dla swojego męża czy swojej żony. W takiej sytuacji warto niejako dać im bodziec, do tego, by zaczęli wspólnie planować swój wolny czas albo w ogóle na ten wolny czas się zdecydowali, a nie odkładali tych planów na jeszcze później. Bywa, że żona nie pamięta, kiedy ostatnio mąż zaprosił ją do restauracji na kolację. Dobrym pomysłem może być zatem voucher na kolację we dwoje w eleganckiej restauracji. Jeśli dzielą jakieś marzenie, np. o skoku na bungee albo skoku ze spadochronem, to warto wybrać voucher na "prezent marzenie" w ramach którego będą mogli je wspólnie zrealizować i będą mieli kolejne wspomnienie z rocznicy ślubu, ale takie, które zapamiętają na całe życie. Jeśli nie są zwolennikami ekstremalnych atrakcji, to na pewno może ich ucieszyć lot balonem czy inny lot widokowy. Jeśli ma być ekskluzywnie, to na pewną odpowiednie będą bilety na występ artystyczny w operze, czy koncert w filharmonii.

Prezent dopasowany do rocznicy ślubu

Każda rocznica według tradycji ma swoją nazwę, zatem kierując się właśnie nią można wybrać ekskluzywny prezent. Na 3 rocznicę ślubu można podarować małżeństwu galanterię skórzaną. Mogą to być nawet zegarki na skórzanym pasku albo biżuteria skórzana. Czwarta rocznica, czyli kwiatowa to już większe pole do popisu duży bukiet kwiatów to oczywistość. Można jednak wybrać kolację w palmiarni, jeśli w takowej organizowane są tego rodzaju atrakcje. 12 rocznica ślubu to jedwabna, zatem świetnie sprawdzi się komplet ekskluzywnej jedwabnej pościeli. Na 20-tą rocznicę porcelanową dobrym prezentem będzie zestaw kawowy czyli filiżanki z łyżeczkami z porcelany, a do tego mlecznik i cukierniczka. 14 rocznica to rocznica kości słoniowej. Oczywiście tu nie polecamy takowych wyrobów, wszak nigdy nie wiadomo czy są legalne, a ponadto trzeba mieć świadomość w jaki sposób często są pozyskiwane. Jednak jeśli kość słoniowa, to można pójść w skojarzenia, zatem miejsca, gdzie żyją słonie. Wycieczka do Indii czy jednego z krajów afrykańskich przy większym budżecie na pewno może być dobrym pomysłem.