Co kupić mężowi na walentynki?

Co kupić mężowi na walentynki?

2021-01-12

Walentynki 2021 zbliżają się wielkimi krokami. Dlatego warto, byś już dziś zastanowiła się co kupić dla męża na walentynki? Możliwości jest całkiem sporo. Możesz w końcu zastosować zasadę: przez żołądek do serca, czyli albo przygotować coś samodzielnie albo kupić coś pysznego, np. słodki walentynkowy tort. Ale mamy także inne propozycje, także z gatunku tych bardziej szalonych. Zatem oto nasze zestawienie.

Voucher na weekend w SPA albo kolację we dwoje

Choć w momencie gdy publikujemy ten tekst nie wiadomo kiedy hotele i pensjonaty zostaną ponownie otwarte na stałe, to dobrym wsparciem tej branży jest zakup vouchera może być to romantyczna kolacja albo relaks w SPA. Niewątpliwie z każdego takiego prezentu możecie skorzystać oboje. W końcu to dzień zakochanych warto więc spędzić go razem. A w przypadku vouchera jest jeszcze jedna zaleta, można go zwykle wykorzystać przez dłuższy czas. Niektóre z nich ważne są miesiąc, inne nawet rok, dlatego nawet jeśli nie możecie spędzić razem czasu w ten sposób 14 lutego, to wykorzystacie go w innym terminie. Masaże czekoladą czy gorącymi kamieniami to doskonały relaks. Można także zdecydować się na kolację w ciemności, gdyż to niepowtarzalna uczta dla zmysłów (z wyłączeniem zmysłu wzroku).

Coś szalonego dla męża

Prezenty na walentynki mogą być tradycyjne i nieco "oklepane". Ale ile można kupować pluszowych misiów, serduszek czy walentynkowej bielizny albo ekskluzywnego alkoholu. Dla poszukujących czegoś nowego polecamy vouchery na szalone przygody. Może być to lot paralotnią, szybowcem albo skok ze spadochronem czy na bungee. Oczywiście może być też bardziej przyziemnie i tu sprawdzą się szaleństwa na torze wyścigowym w towarzystwie kierowcy lub pilota. Możecie wybrać się tam razem, robić zdjęcia i filmy, gdyż takie przeżycie na pewno będzie niezapomniane.

A może technologiczny gadżet?

Jeśli nadal nie spełniliśmy Twoich oczekiwań i to ciągle nie to, być może zainteresuje Cię jeden z modnych gadżetów. Co warto kupić na walentynki? Jeśli Twój mąż często pracuje przed komputerem, to na pewno zachwyci go lodówka USB, gdzie zmieści się puszka napoju, energy drinka czy małego piwa. Gdy dużo korzysta ze smartfonu, przez co trudno czasem go namierzyć, możesz wybrać fajny powerbank. Polecamy także muzyczną poduszkę z niewyczuwalnym głośnikiem, która pomoże zasnąć, jeśli włączy muzykę relaksacyjną albo też odprężyć się przy ulubionych dźwiękach. Masz całkiem sporo możliwości i od Ciebie zależy czy podążysz kierunkiem praktycznym czy romantycznym, a może realizacji skrytych marzeń...